Mora moravia volná místa

Volná pracovní místa MPSV, nabídek Úřadu práce, Firma: MORA MORAVIA , s. Bezplatná zákaznická linka. Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu? Již neaktuální pracovní místa.

Hledaná fráze : mora moravia.

Bylo nalezeno volných pracovních míst. VZV – expedice hotových výrobků. Manipulační dělník – sklady. Pracoviště: Nádražní 5 Mariánské Údolí.

Náplň práce: expedice hotových výrobků, obsluha VZV, příprava výrobků pro přepravce. Požadujeme SOU (výuční list), manuální zručnost, fyzickou zdatnost, schopnost práce v týmu, oprávnění na vysokozdvižné vozíky. Práce, zaměstnání, volná místa , brigády, jobs, volné pozice. Společnost MORA MORAVIA , s.

Aktualizováno před dny. Hlubočky, Olomoucký – Olomouc, Olomoucký. Směnnost: Třísměnný provoz Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen) Doba zaměstnání: od 14.

Zaměstnavatel – MORA MORAVIA , s. Prodej podniku: Smlouvou o prodeji části podniku ze dne 12. Letos slaví značka MORA 192. Firma MORA MORAVIA patří mezi nejstarší výrobce sporáků, a to nejen v Evropě, ale i ve světě.

Staňte se součástí našeho týmu! MORA je lídrem v branži kuchyňských spotřebičů. Výrobky oslovují miliony zákazníků po celé Evropě svojí kvalitou a spolehlivostí. VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY. Datum vystavenípřidáno včera.

Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Třísměnný provoz) je 1Kč hrubého. Nabídky práce zprostředkovává Úřad práce v Olomouci, který v olomouckém regionu nabízí k. Zámečníci strojů – Olomouc 21. Volných pracovních míst : 1. Hejtman Tesařík na návštěvě závodu Mora Moravia.

Poznámka: Místo výkonu práce: Nádražní č. Akciové společnosti Mora Moravia , která patří k největším tuzemským výrobcům varné techniky, loni po několika růstových letech mírně klesly tržby. Firmě z Hluboček u Olomouce v loňském roce klesl také čistý zisk na milionů korun ze 105 . Domácí spotřebiče Praha. Nabízíme prodej a servis domácích spotřebičů.

V květnu MORA Moravia , a. Pokud firma MORA Moravia , s. Na podzim je zaváděna nová řada volně stojících sporáků EVOLUTION a nová řada volně stojících sporáků a vestavných spotřebičů NEW EUROLINE.